BEREVI s.r.o.

Spoločnosť BEREVI s.r.o. je spoľahlivým partnerom v oblasti predaja a servisu pracovných, komunálnych a poľnohospodárskych strojov už od roku 2015. Naša firma, s dlhoročnými skúsenosťami a odborným zázemím, sa špecializuje na poskytovanie vysokokvalitných riešení pre vaše podnikanie. Rozumieme, že pracovné stroje sú srdcom mnohých priemyselných a stavebných odvetví, preto sme tu, aby sme vám poskytli nielen samotné stroje, ale aj komplexný servis a predaj príslušenstva, ktoré zabezpečia ich optimálny výkon a dlhú životnosť.


Nás servisný partner

Prezrite si webstránku servisného partnera    

Naša história

2004

Založenie spoločnosti

Spoločnosť BEREVI s.r.o. bola založená.

2015

Rozšírenie záujmov spoločnosti

Začali sme sa špecializovať na pracovné, komunálne a poľnohospodárske stroje, čím sme rozšírili naše portfólio a posilnili našu pozíciu na trhu.

2018

Inovácia v oblasti servisu

Inovovali sme naše servisné procesy, aby sme zabezpečili vyššiu efektivitu a lepšiu starostlivosť o našich zákazníkov a ich stroje a príslušenstvo

2022

Modernizácia v oblasti digitalizácie

Implementovali sme moderné digitálne riešenia, aby sme zjednodušili naše procesy a poskytovali lepšiu a rýchlejšiu podporu našim zákazníkom.

Prečo si vybrať nás

Špičková kvalita

Naše riešenia a služby sú navrhnuté tak, aby poskytovali najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť, čím zabezpečujeme dlhodobý výkon vašich zariadení.

Férové jednanie

Sme presvedčení, že férové jednanie a transparentnosť sú základom dlhodobých vzťahov, preto sa snažíme byť vždy úprimní a otvorení voči našim zákazníkom.

Komplexný servis

Poskytujeme komplexné služby od predaja strojov až po ich údržbu a opravy, čím zabezpečujeme, že vaše stroje budú vždy v najlepšom stave.
Spoľahlivosť 95%
Spokojnosť zákazníkov 90%
Kvalita servisu 95%